Farnost Warmhill

Obtížnost
2-6
Hráčů
60
Minut

Tajuplný příběh v historickém sklepení

Warmhillským okresem kolují legendy o mladé spisovatelce Mary Shelley, která se ukryla před světem v opuštěné budově – sídle místní farnosti. Jednoho dne však světla její pracovny potemněla, po Mary se slehla zem a warmhillská farnost se znovu zahalila do ticha a tmy.

Místní obyvatelé tě varovali před návštěvou zchátralých a opuštěných pozemků. Posbíráš odvahu vydat se po stopách jejího díla a odhalit záhadu jejího zmizení?

Pohlcující atmosféra několika místností

Ve hře Farnost Warmhill si projdeš několik místností autentického sklepení, jehož atmosféra tě pohltí. Cestou potkáš koupelnu i možnost dát si šálek horkého čaje.

V naší hře se nachází jen několik málo zámků, častěji narazíš na originální herní mechaniky. Setkáš se s různorodými úkoly, které prověří bystrost, postřeh a schopnost spolupráce celého týmu.

Přehrát video

Rezervace hry

Dárkové poukazy

BrainTeaser - Únikové hry
4.8
Na základě 140 recenzí
powered by Google
js_loader
BrainTeaser - Únikové hry
4.7
Na základě 30 recenzí
powered by Facebook
js_loader
Moje třetí únikovka a zatím asi nejlepší. 🙂 Prostory měly skvělou tématickou atmosféru, úkoly byly krásně promyšlené a hlavně opravdu nápadité. Líbil se nám i doprovodný servis a potěšilo nás dotažení herního zážitku do detailů - např. karafa se šťávou, která byla uvnitř k dispozici, když nám z toho luštění šifer vyschlo v krku.
Denisa
Máme za sebou už řadu únikovek v Brně a tahle je prostě TOP. Vynikající atmosféra, skvělé nápady a není to zdaleka jen o otevírání zámků. A navíc nápad s brožurou nápověd je skvělý a neruší zážitek. Navíc se nám ve dvou podařilo utéct, tak co víc si přát.. Doporučuju všem!
Dušan
Byli jsme na unikovce poprvé a musim říct, že určitě ne naposled 🙂 sice jsme nakonec využili nápovědu, ale i tak jsme si to uzili 🙂 parádně vymyšlená hra
Veronika
Naše čtvrtá únikovka v Brně a zatím nejlepší, doporučujeme! Tak propracovaný mechanismus zařízení a plnění úkolů, prostě paráda!
Klára