Farnost Warmhill

Obtížnost
2-6
Hráčů
60
Minut

Tajuplný příběh v historickém sklepení

Warmhillským okresem kolují legendy o mladé spisovatelce, která se ukryla před světem v opuštěné budově – sídle místní farnosti. Posbíráš odvahu vydat se po stopách jejího díla a odhalit záhadu jejího zmizení? Dejte dohromady útržky jejích poznámek a odkryjte, co všechno se stalo.

Příběh

Místní obyvatelstvo vás varovalo, ať se pozemkům farnosti vyhnete obloukem.

Vaše zvědavost však byla silnější. Dostat se do podzemí opuštěné budovy nebylo nijak zvlášť obtížné.

Teď vás ale čeká podstatně náročnější úkol. Už od první chvíle, kdy vstoupíte do potemnělé pracovny Mary Shelleyové je vám jasné, že tajemství nešťastné spisovatelky bude ještě mnohem děsivější, než jste si představovali a navíc – velice dobře chráněné.

Odhalte všechny skryté souvislosti a dostaňte se ven dříve, než děsivá atosféra úplně zatemní vaši mysl.

Přehrát video

Rezervace hry

Dárkové poukazy

BrainTeaser - Únikové hry
4.7
Based on 65 reviews
powered by Google
BrainTeaser - Únikové hry
5.0
Based on 26 reviews
powered by Facebook
Moje třetí únikovka a zatím asi nejlepší. 🙂 Prostory měly skvělou tématickou atmosféru, úkoly byly krásně promyšlené a hlavně opravdu nápadité. Líbil se nám i doprovodný servis a potěšilo nás dotažení herního zážitku do detailů - např. karafa se šťávou, která byla uvnitř k dispozici, když nám z toho luštění šifer vyschlo v krku.
Denisa
Máme za sebou už řadu únikovek v Brně a tahle je prostě TOP. Vynikající atmosféra, skvělé nápady a není to zdaleka jen o otevírání zámků. A navíc nápad s brožurou nápověd je skvělý a neruší zážitek. Navíc se nám ve dvou podařilo utéct, tak co víc si přát.. Doporučuju všem!
Dušan
Byli jsme na unikovce poprvé a musim říct, že určitě ne naposled 🙂 sice jsme nakonec využili nápovědu, ale i tak jsme si to uzili 🙂 parádně vymyšlená hra
Veronika
Naše čtvrtá únikovka v Brně a zatím nejlepší, doporučujeme! Tak propracovaný mechanismus zařízení a plnění úkolů, prostě paráda!
Klára